18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
SOKAK
Richmond'da Street Art Baharı
30 Aralık 2016
Amerika Birleşik Devletleri’nin en çok turist alan şehirlerinden biri olan Richmond, bu yıl enteresan bir uygulamaya imza attı.

Belediye başkanının da bizzat teşvikiyle şehri street art ile buluşturan çeşitli grafiti ustaları, 1 yıl içinde şehrin pek çok noktasında toplam 100 mural (duvar resmi) yapma sözü verdiler ve ortaya muhteşem örnekler çıkardılar. Birçok gönüllü grafiti sanatçısının da katılımıyla 100 sayısına sadece 8 ayda ulaşılan şehirde kafanızı nereye çevirseniz şahane bir street art örneğine rastlamanız olası. İşte o harika örneklerden bazıları...

Bunlar da ilginizi çekebilir
SOKAK - 9.10.2019 00:00:00
Dinleyenlerinin kendine saklamak istediği, “Aman abi sizi kimse keşfetmesin, en çok biz sevelim.” diyerek sahip çıktığı Son Feci Bisiklet hakkında daha önce keşfedilmemiş, çok az kişinin bildiği şeyleri senin için araştırdık. Eh, sana da 7 Ocak Pazar günü konserin keyfini çıkarmak kaldı. 
Devamını Oku
SOKAK - 9.11.2019 00:00:00
İlk defa yapmak istemediğimiz bir alışverişe çıktık, poşetleri sürüye sürüye eve döndük. Gerekli şeyler stoklandıysa biraz da zorunlu olandan, yani pozitiflikten stoklayalım!
Devamını Oku