18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
SOKAK
Çizgi romanlı duvar yapmışlar
10 Ocak 2017
Hiç duvardan çizgi roman okudun mu? Alman Christian Dome Krämer sen oku diye çizmiş.

Reklamcılık sektöründe içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkânı bulduğunu söyleyen Krämer, arkadaşları sayesinde graffitiye de ilgi duymaya başlamış ve kısa süre içinde bu konuda da oldukça başarılı işler ortaya çıkarmış. Kendisi bugün artık büyük bir street art ustası olarak anılıyor. Duvarları adeta çizgi roman sayfaları gibi kullanan ve kendine has estetik duygusuyla heyecan uyandıran sanatçının çalışmaları, sadece Berlin’de değil, Almanya’nın pek çok noktasında görülebilir. Hatta Almanya’yı da aşıp Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde çizimler yapan Dome, İstanbul’da da bir şahesere imza atmıştı.  Christian Dome Krämer’ın en iyi çizimlerini bu haberimizde bir araya getirdik...

Bunlar da ilginizi çekebilir
SOKAK - 13.03.2019 00:00:00
Radyo Eksen’i; Cem Aydın, Barbaros Devecioğlu ve Görkem Yaşayan bundan yıllar önce “kendi sevdiğimiz şarkıları çalacak bir radyo istasonu kuralım!” Fikriyle hayata geçirdiler.
Devamını Oku
SOKAK - 12.11.2019 00:00:00
İstanbul – Müzik – Sokak
Bu vazgeçilmez 3’lüyü bir araya getiren anları Cem Dinlenmiş’in çizimleri ve uygun müzikler ile İstanbul Halleri adı altında kısa videolar haline getirdik.
Devamını Oku