18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
SOKAK
Çizgi romanlı duvar yapmışlar
10 Ocak 2017
Hiç duvardan çizgi roman okudun mu? Alman Christian Dome Krämer sen oku diye çizmiş.

Reklamcılık sektöründe içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkânı bulduğunu söyleyen Krämer, arkadaşları sayesinde graffitiye de ilgi duymaya başlamış ve kısa süre içinde bu konuda da oldukça başarılı işler ortaya çıkarmış. Kendisi bugün artık büyük bir street art ustası olarak anılıyor. Duvarları adeta çizgi roman sayfaları gibi kullanan ve kendine has estetik duygusuyla heyecan uyandıran sanatçının çalışmaları, sadece Berlin’de değil, Almanya’nın pek çok noktasında görülebilir. Hatta Almanya’yı da aşıp Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde çizimler yapan Dome, İstanbul’da da bir şahesere imza atmıştı.  Christian Dome Krämer’ın en iyi çizimlerini bu haberimizde bir araya getirdik...

Bunlar da ilginizi çekebilir
SOKAK - 12.03.2019 00:00:00
Son 10 yılda müziğin dijital platformlar aracılığı ile dinleyiciye ulaştığını görüyoruz. Ancak dinleyici de bunun soğuk bir ilişki olduğunu görüyor.
Devamını Oku
SOKAK - 16.10.2019 00:00:00
Manchester Sound ya da Seattle Sound gibi ismen lokasyon bazlı gibi görünse de müziği bulundukları yerden tüm dünyaya yayılan akımlara aşinadır müzikseverler… Bu tabirlerin sebebi sadece duygu, düşünce ya da üretim biçimi ortaklığı değil elbette, esasen ortaya koyulan müzik türünün de birbiriyle akrabalığı esastır.
Devamını Oku