18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
SOKAK
Çizgi romanlı duvar yapmışlar
10 Ocak 2017
Hiç duvardan çizgi roman okudun mu? Alman Christian Dome Krämer sen oku diye çizmiş.

Reklamcılık sektöründe içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkânı bulduğunu söyleyen Krämer, arkadaşları sayesinde graffitiye de ilgi duymaya başlamış ve kısa süre içinde bu konuda da oldukça başarılı işler ortaya çıkarmış. Kendisi bugün artık büyük bir street art ustası olarak anılıyor. Duvarları adeta çizgi roman sayfaları gibi kullanan ve kendine has estetik duygusuyla heyecan uyandıran sanatçının çalışmaları, sadece Berlin’de değil, Almanya’nın pek çok noktasında görülebilir. Hatta Almanya’yı da aşıp Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde çizimler yapan Dome, İstanbul’da da bir şahesere imza atmıştı.  Christian Dome Krämer’ın en iyi çizimlerini bu haberimizde bir araya getirdik...

Bunlar da ilginizi çekebilir
SOKAK - 9.10.2019 00:00:00
Dinleyenlerinin kendine saklamak istediği, “Aman abi sizi kimse keşfetmesin, en çok biz sevelim.” diyerek sahip çıktığı Son Feci Bisiklet hakkında daha önce keşfedilmemiş, çok az kişinin bildiği şeyleri senin için araştırdık. Eh, sana da 7 Ocak Pazar günü konserin keyfini çıkarmak kaldı. 
Devamını Oku
SOKAK - 31.03.2021 00:00:00
Gazapizm konseri başlamak üzere! 💥 Konserler evde olursa biz de kendi kokteylimizi kendimiz yaparız dedik ve aşağıdaki reçeteleri hazırladık!
Devamını Oku