18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
MÜZİK
Rock Tarihinin En İyi 6 Konser Albümü
22 Eylül 2016
Ne konserler gördük, yıllar geçse de üstünden hala tüylerimizi diken diken eder. Rock müzik tarihinin en efsane anları haline dönüşmüş, dağı taşı titretmiş bu konserlerden oluşan 10 albümü senin için seçtik.

Şimdi kemerlerini bağla ve tarihe tanıklık et.

AC/DC - Live at River Plate (2011)
Sadece rock tarihinin değil, gelmiş geçmiş tüm müzik tarihinin en büyük gruplarından AC/DC, özellikle de devasa konser prodüksiyonlarıyla meşhur. Şu konserdeki seyirci coşkusuna bakar mısın.


Iron Maiden - Live After Death (1985)
Sırada şarkılarını hiç bilmeyenleri bile anında konser moduna sokmayı başaran bir grup var, Iron Maiden. Bu izleyeceğin sadece konser değil, adeta destan.


Metallica - S&M (1999)
Metal müzik ile senfoniyi bir araya getirmek riskli bir karardı ama Metallica bu işin altından öyle klas kalktı ki... Alkışlar asla yetmedi…


Nirvana - MTV Unplugged in New York (1994)
Kurt Cobain ah Kurt Cobain... Şu akustik konser performansını izleyince ne kadar büyük bir kayıp olduğunu tekrar anlıyoruz.


Kiss - Alive! (1975)
Derler ki, bu albümü çıktığı yıl dinleyen herkes gaza gelip bir grup kurmuş. Şu kayıtları izleyince bunun çok da uzak bir ihtimal olmadığını düşünüyor insan.


Deep Purple - Made in Japan (1972)
Bir en iyiler listesinde Deep Purple yoksa o liste, en iyilerin listesi değildir. Her biri tek başına virtüöz klasmanındaki müzisyenlerden oluşan grubun eşsiz konser albümü... O konserde olmak için neler yapardık neler...

 Bunlar da ilginizi çekebilir
MÜZİK - 2.10.2019 00:00:00
Kolombiya'da son yıllarda hızla artan bir çılgınlık var: Street art! Görüyoruz ki grafitti tutkunları bu ülkeyi baştan yaratmaya karar vermişler!
Devamını Oku
MÜZİK - 19.03.2019 00:00:00
Aynı mahallenin evinde enstrümanı olan çekingen ama hevesli çocuklarıydık. Lise son sınıfa gelmeden bir grup olmayı başarmış ve ilk sahne tecrübemizi kazanmıştık bile.
Devamını Oku