18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
MÜZİK
Her tarzın buluştuğu renkli festival: Pink Pop
20 Nisan 2016
Senin müziğin hangisi?

Hollanda’nın 1970 yılından beri düzenlenen en köklü pop festivali olan Pink Pop, özellikle de 2000’lerde her yıl inanılmaz kadrolar kurmasıyla meşhurdur.

Müzik türleri arasında da ilginç bir denge tutturan festivalde bir anda kendini bir mosh pit’in içerisinde, bir başka anda romantik bir şarkıya eşlik ederken ve bir saat sonra da dünyaca ünlü bir DJ eşliğinde koparken bulabilirsin. Bu yemyeşil ormanlarla çevrili enfes festivalde herkesin zevkine uygun bir tarz var!

Avrupa festivallerinde bomba performanslar sergilemesi beklenen Red Hot Chili Peppers, sıcak yaz mevsimini alev şovlarıyla cehenneme çevirecek olan Rammstein, efsane isim Paul McCartney, moleküllerinizi bile dans ettirecek olan Major Lazer, yaşlanmayan romantik prens Lionel Richie, indie camiasının yeni yıldızı James Bay, 90’lardan fırtına gibi esip gelen Skunk Anansie, İngiliz sert müzik sahnesinin popüler delikanlıları Bring Me The Horizon, yetenek patlaması yaşatacak olan Tom Odell, elektro pop müziğin yıkılmaz kalesi Bastille ve çok daha fazlası 10-11-12 Haziran’da Pinkpop sahnesinde olacak.

Hollanda’da olmak kendi başına bile bir festival sayılabilecekken; ülkenin yemyeşil çayırlarında, efsane müzisyenler ve unutulmaz şarkılar eşliğinde gerçekleşecek bu muhteşem festivali şimdiden yaz takvimine ekle!

https://www.youtube.com/watch?v=eoYOMq-Ewig

Bunlar da ilginizi çekebilir
MÜZİK - 10.10.2019 00:00:00
Beraber grup kurma fikri çok uzun zamandır aramızda konuşulan bir şeydi. Doğru zaman geldiğinde taşlar yerine oturdu ve biz kendimizi şarkılarımızı düzenlerken bulduk. O gün bugün de beraber keyifle müzik yapmaya devam ediyoruz.
Devamını Oku
MÜZİK - 11.04.2020 00:00:00
5 efsane müzik belgeselini listeledik!
Devamını Oku