18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
MÜZİK
Bedava ve ekstra bir güzellik: Ücretsiz müzik uygulamaları
08 Nisan 2020
Kolayca öğrenip kullanılabileceğiniz ücretsiz müzik uygulamalarını sizin için derledik!

Kendi kendimizin müzisyeni, hatta kendimizin söz yazarı olmaya dönüştüğümüz, artık konserlerin bile evlere taşındığı şu günlerde (bkz: Son Feci Bisiklet) her yerden yardımlaşma ve güzellik yağıyor. Bu akıma müzik şirketleri de sessiz kalmadı ve uygulamalarının bir kısmını kullanıcılara ücretsiz olarak açtı.

Yani telefonuyla şahane müzikler yapıp videolarını paylaşanları imrenerek izlediğimiz zamanlar geride kaldı. Şimdi hem bu uygulamalar ücretsiz hem de zamanımız bol! O yüzden kolayca öğrenilip kullanılabileceklerden birkaçını seçtik ki evde eğlencemiz daim olsun.

iKaossilator
Synthesizer piyasasının büyük firmalarından Korg’un yazdığı uygulama, üreticisi tarafından “dinamik-ifade sentezleyici" olarak tanımlanıyor. Ses üretmek için geniş olanaklar sunan uygulamayla, ürettiğiniz sesleri döngüye alabilir ve büyük bir çeşitlilikte tonlayabilirsiniz.

Minimoog Model D Synthesizer
Moog Music’in 1970’te ürettiği, dünyanın ilk taşınabilir synthesizer’ının günümüz yansıması Minimoog Model D, müzikal yaratıcılığınızı ortaya çıkarıp perçinleyebileceğiniz cinsten bir uygulama. İçindeki 160 adetin üzerinde hazır ses sayesinde, telefonunuzdaki sık kullanılan oyun olmaya aday.

Music Maker Jam
Kullanıcı dostluğunun ön plana çıktığı Music Maker Jam, müzik yapımını keşfetmek ve zevkli bir uğraş daha edinmek için güzel fırsat, kaçırmayın!

Groovebox
Güzel tasarımı, ilham veren synth ve vurmalı eklentileriyle ev yapımı drum'n' bass parçaların itici gücü olan bu müzik uygulamasıyla içinizdeki ritim makinesini gerçeğe dökebilirsiniz.

Bandlab
“Ekipmansız müzik yapılır mı?” sorusunun cevabı gibi müzik uygulaması Bandlab! Yapacağınız beatlere kendiniz bile şaşırabilirsiniz, şimdiden söylemesi.



Bunlar da ilginizi çekebilir
MÜZİK - 17.04.2016 00:00:00
Dört teker üstünde şov!
Devamını Oku
MÜZİK - 18.03.2022 00:00:00
Hem “Sen Oldurmaya Bak” şarkısını hem de üretim pratiklerini Da Poet’ten dinledik.
Devamını Oku