18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
EĞLENCE
Filmin kötü kızılarını bir de kendilerinden dinleyin!
10 Ağustos 2016
Warner Bros’un daveti üzerine Postkolik dergisi’nin Istanbul Blue Night sponsoruluğunda yaptığı röportajlarla Suicide Squad ekibini yakından tanımaya devam ediyoruz.

 Filmin en çok merak edilen karakterlerinden birisi şüphesiz ki Harley Quinn. Bu role hayat veren ise güzelliğiyle ve yeteneğiyle herkesi büyüleyen Margot Robbie. Harley Quinn karakterinin zaten filmden önce hatırı sayılır bir fan kitlesi vardı. Öyle ki yapımcılardan birisi kızının adı Harley koymuş ve film bitince karakterin sopasını bu yapımcıya hediye etmişler. Filmden önce ve sonra dövmesini yaptıranları saymıyoruz bile ya da Margot’ın film ekibine Suicide Squad dövmesi yapmasından.
Röportajda Margot'un yanında ise moda dünyasının zirvesindeki isimlerinden Cara Delevingne var. Kendisi ilk kez bu kadar büyük bütçeli bir sinema filminde rol alıyor. Suicide Squad'da Enchantress rolünü canlandıran güzeller güzeli Cara'nın filmde yaşadığı dönüşümü görünce heyecandan koltuğunuza yapışacaksınız. Röportajımıza çekingen ancak sempatik tavırlarıyla damga vuran Cara'yla konuşmak yerli basından ilk kez bizim başardığımız bir olay. Hadi ekibin çılgın kızlarını bir de kendilerinden dinleyin!

Bunlar da ilginizi çekebilir
EĞLENCE - 25.11.2016 00:00:00
Rock müzik her zamankinden daha üretken ve daha geniş bir kitleye ulaşıyor. Bu da, her zamankinden daha fazla sayıda grubun radarımıza girmesini sağlıyor. Peki ama önümüzdeki yıllarda rock müziğin zirvesinde kimleri göreceğiz? Bazı turneler vardır ki, asla unutulmaz.
Devamını Oku
EĞLENCE - 31.03.2021 00:00:00
Elma, nar, greyfurt, mandalina ya da kahve! Kokteylini neyle oldurursun? Reçetelerimize göz at!
Devamını Oku