18 YAŞINDAN BÜYÜKSEN OLUR.
Doğum tarihini gir
GİRİŞ YAP
EĞLENCE
Filmin kötü kızılarını bir de kendilerinden dinleyin!
10 Ağustos 2016
Warner Bros’un daveti üzerine Postkolik dergisi’nin Istanbul Blue Night sponsoruluğunda yaptığı röportajlarla Suicide Squad ekibini yakından tanımaya devam ediyoruz.

 Filmin en çok merak edilen karakterlerinden birisi şüphesiz ki Harley Quinn. Bu role hayat veren ise güzelliğiyle ve yeteneğiyle herkesi büyüleyen Margot Robbie. Harley Quinn karakterinin zaten filmden önce hatırı sayılır bir fan kitlesi vardı. Öyle ki yapımcılardan birisi kızının adı Harley koymuş ve film bitince karakterin sopasını bu yapımcıya hediye etmişler. Filmden önce ve sonra dövmesini yaptıranları saymıyoruz bile ya da Margot’ın film ekibine Suicide Squad dövmesi yapmasından.
Röportajda Margot'un yanında ise moda dünyasının zirvesindeki isimlerinden Cara Delevingne var. Kendisi ilk kez bu kadar büyük bütçeli bir sinema filminde rol alıyor. Suicide Squad'da Enchantress rolünü canlandıran güzeller güzeli Cara'nın filmde yaşadığı dönüşümü görünce heyecandan koltuğunuza yapışacaksınız. Röportajımıza çekingen ancak sempatik tavırlarıyla damga vuran Cara'yla konuşmak yerli basından ilk kez bizim başardığımız bir olay. Hadi ekibin çılgın kızlarını bir de kendilerinden dinleyin!

Bunlar da ilginizi çekebilir
EĞLENCE - 9.10.2019 00:00:00
Dinleyenlerinin kendine saklamak istediği, “Aman abi sizi kimse keşfetmesin, en çok biz sevelim.” diyerek sahip çıktığı Son Feci Bisiklet hakkında daha önce keşfedilmemiş, çok az kişinin bildiği şeyleri senin için araştırdık. Eh, sana da 7 Ocak Pazar günü konserin keyfini çıkarmak kaldı. 
Devamını Oku
EĞLENCE - 21.10.2016 00:00:00
Radiohead özletip özletip geri dönen gruplardan. Ama bir dönüyorlar, pir dönüyorlar!
Devamını Oku