Bu gecenin tekrarı yok! 26 Temmuz’da İstanbul Küçükçiftlik Park’ta İstanbul Blue Night sponsorluğunda gerçekleşecek festival kapsamında sahne alacak olan İngiltere’nin dev grubu Muse, izleyicilerine iki saatlik enfes bir performans sunacak.

Konser öncesi seni gecenin en önemli anlarına damga vuracak şarkılarla hazırlıyoruz. Muse’un dev repertuvarı ve muhteşem sahne şovunun zirve anlarını bu şarkılarda yaşayacaksın.

Muse-infographic04-2

Resistance

2009’da yayımlanmış The Resistance albümüne adını veren bu klas şarkı, son yıllarda tüm Muse şovlarında en kritik anlarda çalınır ve seyircinin fitilini ateşler!

Plug in Baby

Muse şovlarında en çok dikkat çeken anlardan biri Matt’in virtüöz seviyesindeki gitaristliğidir. Plug in Baby’nin özellikle solo gitar bölümlerinde sahneden bir saniye bile gözünü ayıramayacaksın.

Time is Running Out

Muse’un klasikleri arasında istisnai bir yeri olan bu enfes şarkı, konserlerde de sahne şovunun en renkli anlarıyla kesişir. Lazer ışıkları sayesinde dev bir görsel şölen yaşanan anlar, bu ölümsüz şarkıyı gecenin zirvelerinden biri yapacak.

Supermassive Black Hole

Muse diskografisine A’dan Z’ye hakim olmayanların bile ezbere bildiği Supermassive Black Hole, daha önce hiç Muse konseri izlememiş olanları bu grubun kitlesel büyüklüğüyle tanıştıracak!

Reapers

Grubun Drones albümünün çıkış şarkılarından biri olarak seçtiği bu şahane eser, hem gitarın sesini açmayı sevenleri coşturacak, hem de şarkının performansı sırasında drone şovuyla izleyenlere görsel bir ziyafet sunacak.