Başka sesler duymayı uzun zamandır herkes gibi sen de bekliyordun değil mi? O zaman sesi aç çünkü sana süper bir haberimiz var.
Olmazları olduranların festival markası İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye, büyük ve kapsamlı bir lokal müzik projesi için bir araya geldi. Türkiye’de ilk defa bir festival markasıyla bir müzik şirketinin işbirliği ile yaratılmış bir alt plak markası olan İstanbul Blue Night Records, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçiyor.

GECE, Yok Öyle Kararlı Şeyler (YÖKŞ) gibi gençler arasında popülerleşen grupların yanı sıra, Nadas gibi henüz keşfedilmemiş genç gruplarla yola çıkan İstanbul Blue Night Records, başlattığı bu yeni müzik hareketiyle, daha çok müzisyenin kendi müziğini oldurmasına ve dinleyicilerin bu yeni alternatif seslerle buluşmasına destek olacak.
Alternatif müziğe farklı bir hareket getirecek olan bu şahane müzik olayını İstanbul Blue Night’ın resmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsin.