David Ayer, Suicide Squad’ı anlattı

888

Bu yazın en dikkat çeken filmi olan Suicide Squad’ın vizyona girmesine sadece saatler kaldı. Umarız Warner Bros’un daveti üzerine Postkolik dergisi’nin Istanbul Blue Night sponsorluğunda yaptığı röportajları sevmişsinizdir ve bu röportajlarla sizi filme hazırlamışızdır. Şimdi sırada başarılı yönetmen David Ayer ile yaptığımız röportaj var.

2014 yılında gösterime giren Fury filminde Brad Pitt ve ekibini bir tankın içinde yaşatan çılgın yönetmen David Ayer, Suicide Squad’ın dümenindeki isim.  Eleştirmenlerden oldukça iyi yorumlar alan Ayer’in filmin daha ilk saniyelerinden ortaya koyduğu görsel dil ve renk skalası, Suicide Squad’ı diğer DC Comics filmlerinden net bir şekilde ayırıyor.

David Ayer’la yaptığımız söyleşide hem Suicide Squad’ın kamera arkasına dair daha önce duymadığımız detayları öğreniyoruz hem de yönetmenin DC Comics’le olan profesyonel ilişkisine dair net fikirler ediniyoruz. Ayer, filmiyle alakalı yabancı basında çıkan dedikodulara da ilk kez bu röportajda noktayı koyuyor. David Ayer’ın Joker’e dair fikirleri ve karakteri Suicide Squad filmine dahil etme sürecine dair detaylar da, bu çok özel röportajda sizleri bekliyor.

2016 yaz sezonunu gişe rekorları kırarak açan Suicide Squad, ilk hafta sonunda Amerika’da 134 milyon dolar, dünya çapındaysa 256 milyon dolarlık gişe yaptı. Alışılageldik hep iyiler kazanır, iyi kalpli süperkahraman filmlerinin aksine, merkezinde süper kötülerin yer aldığı bir suçlular ekibinin aksiyon dolu hikayesini konu alan Suicide Squad, sadece yaz sezonunun değil, yılın en iddialı filmlerinden biri.

Biz 12 Ağustos’u iple çekiyoruz. Umarız Postkolik & İstanbul Blue Night işbirliğiyle gerçekleşen bu röportajları izledikten sonra sizde bizim kadar heyecanlanırsınız. Herkese şimdiden iyi seyirler!